Kenan İmirzalıoğlu Fan Sitesi [EZEL Dizisi FAN SİTESİ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenan İmirzalıoğlu Fan Sitesi [EZEL Dizisi FAN SİTESİ]

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

tanısmakk istiyorummm

3 posters
YazarMesaj
baris39

tanısmakk istiyorummm Empty
MesajKonu: tanısmakk istiyorummm   tanısmakk istiyorummm EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 4:30 pm

öncelikle saygılar kenan abi ben seninle tanışmayı çok istiyorum abi ben edirnelityim ve bizim orda askerlik yaptım butun hafta sonlarım seni aramakla gecti ama bi turlu bulamadım gerisine sen karar ver abii:))
mnqrlche

MesajKonu: Geri: tanısmakk istiyorummm   tanısmakk istiyorummm EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 8:37 pm

Aslında şu sıralar arkadaşlarım tarafındanda Kenan 'a olan hayranlığım aşk olarak nitelendiriliyor.Ama ben televizyonda gördüğüm bir adama aşık olmadım.Aşk gibi yaşıyorum, sevgilim gibi seviyorum, televizyonda sana ilk aşkım gibi bakıyorum seni çok seviyorum kenan en büyük isteğim seninle tanışmak ve bir kere de olsa o içi gülen gözlerinle benim gözlerime bir kere olsun bakman..Gerçekten çok istiyorum...Sana hayranım..Aşkın bir tarifi olmasa seni anlatamazdım..Çünkü seni düşünürkende aklıma aşk geliyor...Ya sen herşeysin her şey sensin... tanısmakk istiyorummm Herz ..
saliha uzun

MesajKonu: Geri: tanısmakk istiyorummm   tanısmakk istiyorummm EmptyCuma Nis. 30, 2010 7:18 pm

evvet bende kendisinehayranım tanışmayı çokk isterim kendisinin her gülümsemesinde bende de gülüyorum çok tatlı bir gülüşüyle çekici bakışı var size hayranım

tanısmakk istiyorummm
1 sayfadaki 1 sayfası