Kenan İmirzalıoğlu Fan Sitesi [EZEL Dizisi FAN SİTESİ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenan İmirzalıoğlu Fan Sitesi [EZEL Dizisi FAN SİTESİ]

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

slm

YazarMesaj
berru

slm Empty
MesajKonu: slm   slm EmptyPerş. Haz. 10, 2010 12:55 pm

mrb nasılsın?cansuyla çok yakışıyosunuz yalan yok.boyu boyuna.cazibeli hoş bi kadın.ezel i izleyipte aranızdakilerin gerçektede yaşandığı duygusuna kapılmamak imkansız.sette o kadar vakit geçipipte o sahnelerden etkilenmemenin imkanı var mı ya varsa nasıl bunu sıradan birinin anlaması çok zor .bu yüzden herkes kendini sizin beraber olduğunuza inandırmış.siz istediğiniz kadar yok deyin. zeynep iyi kızdı ya nasıl kıydın o kız sana hayatının en güzel yıllarını verdi.o farklı, 6 yıldan sonra bebek ister bi kadın sevdiği adamdan.ne kadar üzgün olduğu her halinden belli. ben ayrılıktan sonraki tüm açıklamalarını izledim .hem dürüst hem namuslu görünmeyen güzellikleri var onun
e tabi sen şimdi zenginsin yakışıklisın ama yaş kırka geliyo ben dünyadaki en büyük mutluluğu çocuğumda buldum kendini de zeynebi de bundan mahrum etme bi kere daha düşün .hayat aynı şansı 2.kere vermeyebilir
film dizi para para para
bunun sonu yok kefeninde cebi
zeynepteki sevginin büyüklüğü herhalinden belli sevgisinin değerini bil
kendine iyibak yüzündeki nurun geri gelmesi dileklerimle

slm
1 sayfadaki 1 sayfası