Kenan İmirzalıoğlu Fan Sitesi [EZEL Dizisi FAN SİTESİ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenan İmirzalıoğlu Fan Sitesi [EZEL Dizisi FAN SİTESİ]

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

kenan abi sizi çok seviyorum

3 posters
YazarMesaj
ezel_gmz

kenan abi sizi çok seviyorum Empty
MesajKonu: kenan abi sizi çok seviyorum   kenan abi sizi çok seviyorum EmptyPaz Tem. 04, 2010 3:43 pm

kenan abi ben sizi çok ama çok seviyorum inşallah bu gerçekten de sizin sitenizdir ve bunları okursunuz şunu bilin ben gerçekten de sizin en büyük hayranınızım aklımdan bir an bile çıkmıyorsunuz...Tekrar söylüyorumm sizi çok ama çok seviyorum kenan abi sizi çok seviyorum Herz
Fanatik_Kenanİm

Fanatik_Kenanİm

MesajKonu: Geri: kenan abi sizi çok seviyorum   kenan abi sizi çok seviyorum EmptyPtsi Tem. 05, 2010 8:55 pm

bu onun sitesi değil
bu arada en büyük hayranı benim
gaumf

MesajKonu: Geri: kenan abi sizi çok seviyorum   kenan abi sizi çok seviyorum EmptyPtsi Tem. 26, 2010 12:35 pm

ya varya ben bayılıorum bu adama ya:)bir hafta önce istanbuldaydım arabanın içindeydı yanımda gecti gulumsedım öyle tatlı gulumsedı kı ya hayran kaldım bi insan bu kdr tatlı olabılır.agzım açık baktım öle arabaya ama çok mutluyum onu gordugume ınş bıgun tanışmakta nasip olur..

kenan abi sizi çok seviyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KENAN'A
» slm kenan abi
» kenan abiye