Kenan İmirzalıoğlu Fan Sitesi [EZEL Dizisi FAN SİTESİ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenan İmirzalıoğlu Fan Sitesi [EZEL Dizisi FAN SİTESİ]

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

sevgilerin en güzeli

YazarMesaj
handan

sevgilerin en güzeli  Empty
MesajKonu: sevgilerin en güzeli    sevgilerin en güzeli  EmptySalı Şub. 08, 2011 2:25 pm

sevgili kenan,

sen hiç kendinle oturdun mu ?
insanlar tarafından çok sevilip fakat sevenlerini görmeden o sevgiyi yaşamak nasıl bir şeydir bilir misin ?
birçok hayranın sana karşı kocaman sevgi beslemeleri ve sana dokunamadan ve seni tam olarak tanımadan seni sevmek ne kadar zordur bilir misin sevgili kenan ?
seni görmek seni daha iyi tanımak senle bir gün yaşamak nasıl bir duygudur bilir misin ?
sen hiç kendinle oturdun mu ?

sana hergün yazılar yazıp duygularımı sana söylemek istiyorum ama senin bunları okuyup okumadığını bile bilmiyorum,inş.okuyosundur temennim bu

sana sevgilerin en güzelini yaşatacak o insanı öyle çok kıskanıyorum ki bilemezsin inş.sana çok iyi bakar ,seni üzmez ,seni tanır ve sevgilerin en en en dolusunu sana çok güzel yaşatır

seni çok seven sana içinde sevgisini besleyen insanları ne olur tanımaya çalış .
seni kocaman öpüyorum
kendine çok dikkat et

sevgilerin en güzeli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-